سلام به دوست های خوبم واقعا از کامنتای قشنگتون ممنونم و اینکه مطلب هامو می خونین (به قول روژین دیگه تعارف بلد نیستم!!!)  

ولی باید بگم مطلب این دفعه ام رو تقدیم می کنم به بهترین معلمم  که به شدت دوسشون دارمسرکار خانم مختاری  خودشون به وبلاگ میان و برای اینه من انقدر خوشحالم قلبراستش دبیر پارسال زبان انگلیسی بودن و نمی دونین که روز هایی که زبان داشتیم  بهترین روز های درسی بود!!! و چون خیلی دوست داشتنی و با شخصیت و مهربون اند  من هنوز دلم می خواد باهاشون ارتباط داشته باشم!!یک راهم بیشتر نداره از فاصله کلاس به دفتر!!! خیلی هم خنده داره ولی...من همینجا بهشون می گم ببخشید که انقدر مزاحمتون میشم خجالتسعی میکنم کمتر مزاحمتون بشم چون بعد از سرو کله زدن با یک سری مثل خودم می دونم کار درستی نیست!...آخه تقصیر منم که نبود کاشکی همه ی سوم ها رو داشتنو معلم امسالمون... !! دیگه این چیزا برام آرزو شده!فرشته(راستی در اینجای مطلب باید بگم که من این کارو  برای پاچه خواری نمی کنمزبان قابل توجه بعضی ها!!

حالا بگذریم ! خوب اینجا فرصت رو غنیمت می شمرم و بهتون می گم خیلی خیلی خیلی دوستتون دارم !راستی روژین(دوستی که 5 ساله با هاش دوستم) از وقتی که تعریف شما رو از من شنیده داره منفجر میشه شما رو ببینه!!!)   

و اگه جاهای دیگه و مطلب های دیگه رو هم دوست داشتین ببینین و البته نظر گذاشتنو یادتون نره که اساسی ترین چیزه !!!ممنون که وقتتونو گذاشتینبغل و سر زدین!...مر٣٠